Замовлення


 Пам’ятник не просто камінь, чи бетон, а своєрідне мистецтво. Це в першу чергу, данина поваги і пам’яті тим людям, яких більше з нами немає. Для того щоб пам’ять ця збереглася на довгі роки, необхідно встановити дійсно якісний надмогильний пам’ятник. Наші втрачені рідні, дорогі та близькі, будуть жити в наших серцях до тих пір, поки ми будемо пам’ятати про них.

 Ми маємо великий досвід роботи, близько 30-років, у виготовленні, встановленні надмогильних пам’ятників з граніту і мармурової крихти. Тому ми гарантуємо високу якість і надійність наших виробів. Вибираючи пам’ятник, ви повинні враховувати той факт, що вони будуть постійно перебувати під відкритим небом, тому варто приділити особливу увагу їх якості та надійності. Виготовлення пам’ятників – це не простий процес, який вимагає від виробника наявності спеціалізованих знань, досвіду і обладнання. Наше вміння і обладнання, дозволяють втілити в життя вашу ідею чи побажання. Якщо вас цікавлять ексклюзивні пам’ятники, тоді ви можете замовити у нас виготовлення за індивідуальним замовленням, вашим проектом, ескізом, фото.

 Враховуючи, що більшість наших клієнтів стикаються з необхідністю зробити пам’ятник вперше, ми допоможемо підібрати найбільш відповідний варіант, виходячи з фінансових можливостей, а також індивідуальних побажань клієнта.

 Для того, щоб замовити надмогильний пам’ятник вам необхідно підійти до нас, домовившись про зустріч, в зручний для Вас час.

 Крім запропонованих у нашому каталозі моделей пам’ятників з граніту та мармурової крихти, є можливість поєднання елементів пам’ятників різних моделей, а також виготовлення моделей за Вашими ескізами. В нас Ви зможете підібрати пам’ятник на будь-який смак та згідно Ваших фінансових можливостей. Робота по замовленню пам’ятника проходить в декілька етапів: Ви вибираєте пам’ятник, який Вам сподобався з каталогу або пред’являєте свій ескіз. Ми складаємо замовлення в письмовій формі в двох екземплярах, в якому обумовлюємо розміри, форму і всі деталі пам’ятника, напис, художнє оформлення, ціну, термін виконання та місце встановлення. Один екземпляр замовлення надаємо Вам, другий залишається в нас. Після часткової передоплати ми приступаємо до виконня замовлення. Після завершення робіт і прийнятті замовником роботи по виготовленню та оформленню пам’ятника, сплачується залишкова частина суми.

Copyright © 2013-2014, Пам’ятники, майстерня з виготовлення і оформлення
Виготовлення та встановлення надмогильних памятників з граніту та мармурової крихти. Виробнича база в м.Івано-Франківськ
Україна, Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Хоткевича 22
Телефонуйте і замовляйте: +380 (95) 005-20-72, +380 (96) 992-26-07